O nas

 

Jesteśmy grupą doradców finansowych specjalizujących się w zagadnieniach związanych z leasingiem oraz kredytem na zakup samochodu (auto-leasing), różnego rodzaju pojazdów oraz maszyn.

 

      Nasze doświadczenie w oferowaniu tych form finansowania jest poparte wieloletnią praktyką nabytą podczas pracy w licznych instytucjach bankowych takich jak: PKO Bank Polski S.A., Bank Millennium S.A., BPH S.A.  czy obecnie Getin Noble Bank S.A., BNP Paribas Bank S.A., Idea Bank i wiele innych. Współpracujemy z najlepszymi, w szczególności z firmą leasingową Getin Leasin S.A. oraz Idea Leasing S.A.. Jesteśmy jednak otwarci na nowe propozyje i bacznie obserwujemy rynek usług finansowych. Naszą wiedzę z zakresu bankowości ustawicznie poszerzamy i aktualizujemy w oparciu o zagadnienia związane z księgowością, rachunkowością oraz prawem podatkowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować produkt finansowy na „miarę” potrzeb naszych Klientów dostosowując go do profilu i specyfiki branży prowadzonych przez nich działalności gospodarczych.

     Leasing jest ofertą finansowania zakupu środków trwałych skierowaną do przedsiębiorców. Ma ona umożliwić inwestycje w nowe technologie, (samochód, sprzęt: budowalny, rolniczy, transportowy i inne) poprawiające konkurencyjność podmiotów w obrocie gospodarczym. Naszym celem jest znalezienie optymalnych rozwiązań finansowych dla naszych Klientów. Dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Rozpoznajemy potrzeby i staramy się dopasować do nich produkty bankowe, tak aby móc je zaspokoić. Stąd też wynika nasza polityka i zaangażowanie w pomoc Klientowi na każdym etapie realizacji transakcji. Nawet po zawarciu umowy, monitorujemy przebieg spłaty zobowiązań naszych Klientów, służąc pomocą w codziennych relacjach z Bankiem. Mamy pełną świadomość tego, iż zadowolenie Klienta przeradza się w nasz osobisty sukces. Dlatego niestrudzenie pogłębiamy swoją wiedzę, aby w sposób profesjonalny spełniać ich oczekiwania. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam uzyskać status ekspertów leasingowych wyróżniający nas z licznego grona doradców finansowych. Pozwól, aby nasz zapał, operatywność i wiedza stały się motorem napędowym sukcesu Twojej firmy. Zaufało nam setki firm, dołącz do ich grona a nasze wzajemne, długoletnie relacje zbudujemy w oparciu o solidny fundament wysokiej jakości obsługi, którą ze swej strony gwarantujemy.

    Nasze usługi oferujemy dla Klientów z całej Polski. Nasi doradcy finansowi swoim zasięgiem obejmują teren całego kraju. W zakładce kontakt znajduje się informacja na temat obsługi Klientów z poszczególnych województw przez konkretne osoby. Mamy liczne kontakty handlowe z dostawcami województwa pomorskiego z rejonu Trójmiasta i nie tylko, dlatego jesteśmy również w stanie pomóc w znalezieniu konkretnego samochodu lub innego środka trwałego mającego być przedmiotem umowy leasingowej. Dla nas nie ma barier terytorialnych. Jeśli wybrany przez Państwa dostawca ma siedzibę na terenie RP z pewnością bedziemy w stanie doprowadzić do zawarcia transakcji. Do biura znajdującego w się w Pruszczu Gdańskim zapraszamy wszystkich Klientów szczególnie z rejonu Trójmiasta: Gdańska, Sopotu i Gdyni, jak również z Tczewa, Starogadu Gdańskiego, Kolbud, Straszyna, Żukowa, Elbląga a takze innych miejscowości z woj. pomorskiego. Do każdego Klienta zainteresowanego pozyskaniem korzystnego finansowania jesteśmy w stanie pofatygować się osobiście celem rozpoznania jego indywidulanych potrzeb i dopasowania najbardziej optymalnej oferty leasingu czy kredytu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

Pomorski Leasing -  To się opłaca.

 

Doradca leasingowy
Mateusz Strzelczyk
783-949-927
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pruszcz Gdański
ul. Krótka 20, lok.5
woj. pomorskie